Projektowanie stron internetowych

Jak pogodzić sąsiadów? Pomocny może być system do zarządzania nieruchomością

Artykuł partnera.

Zarządzanie nieruchomościami to nie lada wyzwanie. Dziesiątki, jeśli nie setki osób a każdy ma swój pomysł i swoje zdanie na prowadzenie interesów mieszkańców jednego bloku, kamienicy czy osiedla. Dobry zarządca chwyta po najlepsze rozwiązania.

Nie od dziś wiadomo, że sąsiad sąsiadowi nierzadko bywa wilkiem, a interes pana Nowaka spod „dwójki” nie jest interesem pana Kowalskiego spod „trójki”. Jak ich pogodzić, znaleźć rozwiązanie, które zadowoli większość? Przydatny w tym może być system dla zarządców nieruchomości. Takie strony internetowe Zielona Góra zna od dawna i specjalizuje się w ich wykonawstwie. Co to takiego?

System dla zarządców nieruchomości pogodzi interesy Nowaka, Kowalskiego i Kwiatkowskiego…

Jednym z bardziej przydatnych elementów takiego systemu jest możliwość głosowania online. Takie rozwiązanie jest przydatne nie tylko dla samego zarządcy, który w prosty sposób może przeprowadzić głosowanie, ale także dla samych właścicieli nieruchomości, którzy mają dostęp do wyników głosowań i bez udziału w długich i niekiedy żmudnych zebraniach, decydować o losach nieruchomości.

Strony internetowe. Zielona Góra zna się na systemach dla zarządców

Podstawową funkcją takiego systemu jest możliwość głosowania nad uchwałami. Zarządca, tworzy konto na podstawie adresu e-mail, a głosujący swój głos może oddać np. poprzez smartphone. Wszystko to jest proste i intuicyjne,co sprawia, że nawet osoby nieobyte z technologią, z łatwością sobie poradzą. Z dodatkowych, bardziej zaawansowanych funkcji, jest głosowanie z uwzględnieniem siły głosu danego członka wspólnoty, tzn. przy uwzględnieniu wielkości mieszkań i tym samym procentowej własności lokali. Ciekawą opcją jest również wgląd w historię głosowań i dodanie odpowiednich uwag do głosu.

Zarządca nieruchomości szybko podejmie decyzje dzięki systemowi dla zarządców nieruchomości

„Kosić, czy nie kosić? Postawić dodatkowy śmietnik, zwiększyć ilość sprzątań?” – na te i wiele innych pytań zarządca nieruchomości może dostać odpowiedź dzięki ankietom i zapytaniom utworzonym dzięki systemowi. Takie działanie z całą pewnością ułatwi i usprawni podejmowanie decyzji w zakresie zarządzania nieruchomościami i umożliwi szybki kontakt na linii zarządza a właściciele lokali.

Za system do zarządzania nieruchomością zapłacisz tylko raz

Właściciele nieruchomości koszt zakupu systemu ponoszą tylko raz i nie ma konieczności by opłaty abonamentowe bądź licencyjne były doliczane do czynszu co miesiąc (przez to opłata za czynsz nie wzrasta). Nie ma też konieczności zakupu dodatkowych serwerów, bo system jest niewielki i może z powodzeniem być zaimplementowany na serwerze, na którym znajduje się np. strona internetowa zarządcy nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *